Często w amerykańskich filmach widzimy sytuację, kiedy to główny bohater podchodzi do baru, siada przy ladzie i zamawia drinka. Na samym serwowaniu jednak się nie kończy. Klient nawiązuje rozmowę z barmanem, który jednocześnie słuchając Klienta w brawurowy sposób przygotowuje mu aperitif. Podziwiamy jego doskonały kunszt i miłą aparycję. Barman to ta postać, która budzi w nas pozytywne emocje. Coraz częściej wykwalifikowani barmani pojawiają się także na polskich weselach. Kto w końcu zabroni Młodej Parze hollywoodzkiego wesela, z doskonałym sztukmistrzem za barem?

Usługi barmańskie all inclusive

ogień

Kraków słynący z nocnego życia i eleganckich przyjęć może poszczycić się wieloma wybitnymi barmanami. Jedną z firm, która postanowiła wykorzystać ten potencjał jest Imprezowy Raj. Zatrudnia wyszkolonych barmanów, których można wynająć na szczególne uroczystości, w tym wesela. Jak to wygląda w praktyce? Dużą zagwozdką dla Pary Młodej jest wybór odpowiedniej wódki, a co dopiero pozostałych alkoholi. W większości firmy zajmujące się usługami barmańskimi (w tym wspomniany wcześniej Imprezowy Raj) zapewniają alkohole wraz z całym zaopatrzeniem, tj. barem, oświetleniem, lodem, sokami, ozdobami do drinków. To niezwykle dogodne rozwiązanie dla tych, którzy chcą, aby niczego na ich weselu nie zabrakło. Co więcej, bacząc na doświadczenie, każdy gość weselny ma inny gust i smaki. Warto wziąć to pod uwagę dobierając pozycje w menu alkoholi. Bo jak się mawia – ślub jest dla Państwa Młodych, zaś wesele – dla gości. Trzeba na moment odrzucić własne preferencje i skorzystać z wiedzy barmanów, które drinki cieszą się największą popularnością na przyjęciach weselnych.

Co z dziećmi?

woda

Podczas planowania uroczystości nie możemy pominąć także najmłodszych. Kusząco wyglądające i kolorowe drinki alkoholowe to duża zachęta dla dzieci. Wykwalifikowani barmani doskonale wiedzą jak reagować w takich sytuacjach. Bezalkoholowe drinki wydawane są wyłącznie rodzicom. Jasno ustalone zasady gwarantują nam bezpieczeństwo i niczym nie zmąconą wspaniałą zabawę do białego rana.

Materiał powstał we współpracy z Imprezowy Raj

www.imprezowyraj.pl