Na weselu ogromne znaczenie ma muzyka. To zespół bądź DJ wprowadza ludzi w dobry nastrój, organizuje zabawy weselne, dobiera piosenki. Kolejną istotną kwestią jest jedzenie. Aby dobrze się bawić trzeba również dobrze zjeść, aby mieć siły na całonocne tańce. Z reguły przyjęło się, że na weselu podawanych jest kilka dań ciepłych oraz różnego rodzaju zimne przystawki. Ilość oraz rodzaj potraw wybiera Młoda Para, gdyż to oni znają swoich gości najlepiej i wiedzą co będzie im smakowało najbardziej.

Alkohol na weselu

Wesele nie może się obyć również bez alkoholu. Najpopularniejszymi podawanymi trunkami są wódka oraz wino. Goście mogą niekiedy skosztować również bimbru, który niekiedy bywa weselnym hitem. Podobnie jest z drinkami. Drink bary są zawsze tłumnie oblegane przez gości. Serwowane w nich drinki robią furorę na weselach. Specjalnie zatrudnieni barmani dwoją się i troją, aby dogodzić niekiedy bardzo wybrednym gościom.

Drink bar

Niewątpliwą zaletą drink barów jest mnogość oferowanych drinków. Nie jest się już zdanym wyłącznie na wódkę i wino. Skosztować można drinków o przeróżnych smakach, niekiedy bardzo egzotycznych, takich których na co dzień ma się okazji pić. Drinki mogą być słodkie, kwaśne, wytrawne. Zachwycać mogą nie tylko smakiem, ale również nietypowym wyglądem. Prym wiodą drinki w hipnotyzującym niebieskim kolorze oraz tęczowe, czyli takie, które składają się z kilku warstw, również te z nietypowymi dodatkami takimi jak oliwki, ogórek, egzotyczne owoce.

Różne smaki do wyboru

Ważne jest, aby zaoferować gościom sporą różnorodność, aby mogli wybierać pośród różnymi smakami. Warto zatrudnić profesjonalnego barmana, który ma duże doświadczenie w przygotowywaniu drinków, który będzie potrafił zachwycić smakiem przygotowanych przez siebie koktajli, ale również zaprezentuje gościom różnego rodzaju sztuczki barmańskie. To zawsze podoba się gościom i domagają się kolejnych pokazów. Warto skonsultować rodzaj podawanych drinków z barmanem. On jako profesjonalista z pewnością będzie w stanie zaproponować ciekawe i smaczne propozycje drinków.

Pomysły na drinki

Można również samemu podsunąć pomysły na drinki. Inspiracji można poszukać w Internecie. Wiele interesujących przepisów znaleźć można na stronie lubuskibrand.pl. Drinki z dodatkiem Lubuski Vodka bądź Ginu Lubuskiego są uwielbiane przez rzesze ludzi. Przy każdym przepisie znajduje się zdjęcie, tak aby można było ocenić, jak dany drink się prezentuje. Przepisy zamieszczone na podanej stronie są łatwe do wykonania i można bez problemu wykonać je w domu, zanim zaoferuje się je gościom na weselu. Drinki na wesele powinny mieć różną moc. Nie każdy bowiem gustuje w mocnych alkoholach. Niektórzy wolą delikatniejsze kompozycje. Miłym dodatkiem do drinków lubianym zwłaszcza przez panie są kolorowe słomki, parasolki, kawałeczki owoców. Niektórzy są wzrokowcami i zwracają baczną uwagę na wygląd drinka i nie spróbują nawet tego pysznego, jeśli będzie wyglądał mało efektownie.

A więc warto zadbać o jakość, smak i wygląd oferowanych na weselu drinków. Z pewnością goście zapamiętają drink bar weselny i podziękują za taką atrakcję.