Lassig jest rodzinną, niemiecką firmą. Oferowane przez nią produkty przeznaczone są dla wszystkich współczesnych matek, które pragną nie tylko doskonale spełniać rolę rodzica, ale również świadomie kreować własny styl. Podobnie jak inne produkty tej marki, prezentowana torba Lassig wyróżnia się zarówno doskonałym designem, jak i ekologiczną produkcją oraz trafnym doborem materiałów. Dzięki temu użytkowanie jej, daje oprócz gwarantowanej satysfakcji również szansę na zadbanie o środowisko naturalne

Torba Lassig Mix ‚n Match

Doskonała torba do wózka Mix ‚n Match firmy Lassig jest idealnym rozwiązaniem dla każdej matki. Świetnie sprawdza się zarówno w przypadku kobiet świadomych, jak i dopiero poszukujących własnego stylu. Oferowana przez markę Lassig torba jest nie tylko bardzo pomysłowa, ale również niezwykle pojemna. Dzięki temu znacząco wpływa na organizację i ułatwia pomieszczenie wszystkich niezbędnych do wyjścia z domu rzeczy. Cecha, którą wyróżnia się torba Lassig jest przede wszystkim dostępność licznych akcesoriów dodatkowych oraz wielu usprawnień. Dzięki temu użytkowanie torby może być bardzo zróżnicowane i dopasowane do indywidualnych wymagań użytkowniczki.

Elementy zestawu

Oferowana przez markę Lassig torba posiada w zestawie trzy odczepiane pasy, które pozwalają na noszenie bagażu zgodnie z własnymi upodobaniami. Dzięki temu oprócz standardowej rączki skórzanej, możliwe jest skorzystanie z miękkiego pasu do noszenia na ramieniu lub szerokiego, mocnego pasu do przewieszenia przez ramię. Dwa dodatkowe uchwyty wyposażone w rzepy są w stanie ułatwić mocowanie torby bezpośrednio na ramie wózka. Wyprodukowana przez markę Lassig torba posiada w zestawie także składaną matę do przewijana, opakowanie termoizolacyjne na butelkę oraz osobną kosmetyczkę i specjalny, przypięty zatrzask z brelokiem.

Pojemność i wygoda

Torba Lassig Mix ‚n Match posiada wyjątkowo pojemną kieszeń główną, zapinaną na suwak. Wyróżnia się również mnóstwem wewnętrznych kieszeni, do których zaliczyć można jedną dużą zapinaną na zamek oraz mniejszą zamykaną na rzep, a także dwie nieco mniejsze przegródki posiadające wykończenie z gumką. Są one dodatkowo usztywnione i wyjmowane, dzięki czemu idealnie sprawdzają się do przechowywania różnych przydatnych przedmiotów Dodatkowym usprawnieniem jest obecność otwartej kieszonki na pieluszki oraz dołączoną maty. Torba posiada także dwie niezauważalne kiszonki zewnętrzne, które mogą służyć jako przegródki do szybkiego schowania rozmaitych drobiazgów.