Znasz to uczucie, gdy patrzysz na paletę cieni do powiek i nie masz pojęcia, jaki makijaż wykonać? Nie musisz więcej się nad tym zastanawiać. Teraz za pomocą jednego matowego cienia możesz zrobić dzienny makijaż oczu, który będzie nie tylko wspaniale wyglądał, lecz także zachowa trwałość przez długi czas. Cień Maybelline Color Tattoo to rozwiązanie dla tych osób, które lubią wygodę i świetne efekty. Sprawdź, czym może zaskoczyć cię ten produkt.

Maybelline Color Tattoo

Cienie do powiek są niezastąpione w makijażach, choć o ile w dziennych można postawić na samą kreskę przy linii rzęs, o tyle w wieczorowych warto postawić mocniejszy akcent na oko. Jeśli nie masz wiele doświadczenia w malowaniu się, a chciałabyś sięgać po tego typu kosmetyki, Maybelline Color Tattoo to produkt dla ciebie. Dlaczego warto wypróbować te cienie?

  •  Są kremowe, co sprawia, że nakładają się niezwykle łatwo.
  •  Do nałożenia produktu nie potrzeba dodatkowych pędzli, wystarczy opuszek palca, którym należy wklepać cień w powiekę.
  •  Rozcieranie cieni jest niezwykle proste, podobnie jak budowanie koloru. Jeśli chcesz uzyskać mocniejszy efekt, dołóż kolejną warstwę – nie martw się, nic się nie zroluje.
  •  Jeśli sypkie i prasowane cienie mocno się osypują podczas tworzenia makijażu, Maybelline Color Tattoo będzie doskonałym wyborem. Kremowe cienie nie mają tendencji do osypywania się, zostają dokładnie tam, gdzie je nałożysz.
  •  Cienie z serii Color Tattoo nie tylko się nie osypują, lecz także stanowią bazę pod sypkie cienie. Cząsteczki produktu przyczepiają się do kremowego produktu, przedłużając trwałość makijażu oczu.
  •  Cienie mogą się utrzymać na twoich powiekach do 24 godzin, a ty nie musisz kontrolować swojego wyglądu w lustrze i wykonywać poprawek.

 Jak stosować połyskujące i matowe cienie do powiek w kremie?

Malując się rano, zazwyczaj nie masz wiele czasu na skomplikowane działania. O poranku najlepiej ograniczyć kosmetyki kolorowe i skupić się na tym, co rzeczywiście jest niezbędne –  nie warto jednak rezygnować z nałożenia kosmetyków na powieki. Maybelline Color Tattoo jest na tyle uniwersalny, że można stosować go solo, co daje świetny efekt i nadaje się idealnie do codziennego, naturalnego makijażu. Wybierz ulubiony kolor cienia, a następnie nałóż go opuszkiem palca na powiekę, lekko wklepując. I to wszystko. Bez osypywania się, bez wybierania pasujących do siebie kolorów i ich mieszania.

Naturalny make-up to nie jedyne zastosowanie cieni kremowych. Jak zostało wyżej wspomniane, te produkty do makijażu doskonale sprawdzają się w roli bazy pod cienie. Pod pewnymi względami mogą nawet produkt dedykowany przewyższyć, ponieważ cienie kremowe nie tylko przedłużają trwałość sypkich cieni, lecz także podbijają ich kolor. Jeśli więc masz ochotę wykonać na wieczorne wyjście ciemne smokey eyes, sięgnij po czarny matowy cień jako bazę. dzięki takiemu zabiegowi uzyskasz głębię koloru oraz trwałość makijażu oczu.

Możesz również wykorzystać cień w kolorze nude lub brązowym jako kosmetyk do wypełniania brwi. Kremowa konsystencja oraz wysoka trwałość sprawiają, że Maybelline Color Tattoo to produkt nie tylko do powiek. Pamiętaj jednak, by dobrać odpowiedni kolor do twoich brwi – nie powinien być za ciemny.

Kosmetyki uniwersalne

Jak widać, Maybelline Color Tattoo to kosmetyk uniwersalny, który może być stosowany na różne sposoby w zależności od potrzeby i upodobań.