Podziękowania dla rodziców na ślubie to głęboko zakorzeniona tradycja weselna, z której niewiele osób rezygnuje. Warto, aby ta chwila była wyjątkowa i niezapominana. Zamiast kwiatów czy koszy słodyczy można ofiarować rodzicom oryginalny prezent w postaci przeżycia, który z pewnością ich zaskoczy i ucieszy.

Lot widokowy balonem

Pomysły na prezenty znajdują się na stronie internetowej: www.prezentamrzen.com. Jedną z propozycji oryginalnego podziękowania rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości ślubnych i weselnych jest zafundowanie im lotu balonem. Wydarzenie organizowane jest w takich miastach, jak: Białystok, Łódź, Warszawa, Kraków, Lublin, Trójmiasto, Wrocław czy Nowy Targ. Balon to najstarszy statek powietrzny bez napędu silnikowego. Unosi się przez gorące powietrze wdmuchiwane do jego wnętrza. Lot balonem to wyjątkowe przeżycie, w czasie którego można podziwiać malownicze widoki z lotu ptaka.

Karnet do groty solnej

Oryginalnym prezentem dla rodziców jest również ofiarowanie im karnetu na seanse w grocie solnej. Pomieszczenie wypełnione jest solnymi blokami, dzięki czemu wydzielają się w nim cenne biopierwiastki, jak jod czy potas. To idealne miejsce na odpoczynek i relaks, a także poprawę samopoczucia i zdrowia. Seanse w grocie solnej polecane są w szczególności dla osób z problemami układu oddechowego i pokarmowego, niedoczynnością tarczycy, nadciśnieniem czy cierpiących na chroniczne zmęczenie.

Rejs jachtem dla dwojga

Prezentem dla rodziców może być również weekend na jachcie. Rejs to wyjątkowa niespodzianka dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas i kochają polskie morze. Uczestnikom wyprawy towarzyszy załoga pokładowa, która doba o bezpieczeństwo i odpowiedni kurs. W czasie rejsu para może nauczyć się podstawowych komend żeglarskich, a nawet stanąć za sterami. Weekendowa wycieczka jachtem może być również początkiem starania się o zdobycie uprawnień na sternika jachtowego.

Weekend w Spa

Dobrym podziękowaniem dla rodziców za trud pracy włożonej w przygotowanie wesela jest podarowanie im vouchera na weekend w ośrodku odnowy biologicznej. Placówki Spa&Wellness to wyjątkowe miejsca, w których można porządnie wypocząć, zregenerować organizm, a także miło i aktywnie spędzić czas. W Spa goście mogą korzystać z sauny, basenów, jacuzzi, hydromasaży czy łaźni parowej. Dodatkowym atutem ośrodków odnowy biologicznej jest bogata oferta różnego rodzaju zabiegów pielęgnacyjnych, relaksacyjnych, odmładzających czy ujędrniających całe ciało.