Dla wielu pomysł na prezent dla pary młodej to nie lada wyzwanie. Można standardowo dać w prezencie gotówkę, bo przecież co innego potrzebuje młoda para? Choć można nowatorsko podejść do sprawy i zaskoczyć młodych innym prezentem niż pieniądze.

Wykupienie wycieczki wakacyjnej

Obecnie mnóstwo różnych biur podróży kusi swoimi ofertami, nawet na najbardziej odległe krańce świata. Możliwość wykupienia taniego lotu i zarezerwowanie noclegu samo prowokuje do wykupienia wycieczki. Stąd dlaczego by nie zrobić takiej niespodzianki młodej parze? Możemy wykupić pakiet z biura podróży czy też prywatnie skompletować lot łącznie z zakwaterowaniem.

Co jeśli parze nie będzie pasować termin czy kierunek wylotu? Wystarczy wcześniej skonsultować z nimi tę kwestię, dogadać czas i miejsce podróży. Jednak jeśli chcemy pozostawić do końca nieświadomą prezentu parę młodą, możemy wykupić w biurze podróży voucher na daną kwotę, która zostanie przez nich wykorzystana.

Sprzęt RTV lub AGD

Często ten wielki dzień idzie w parze z innymi zmianami w życiu państwa młodych. Przeprowadzka w nowe miejsce czy remont w mieszkania – jedno i drugie wymaga sporego nakładu finansowego. W takim przypadku możemy wspomóc młodą parę poprzez kupno sprzętu. Niestety powinniśmy mieć pewność co jest im potrzebne, pytając ich wprost lub robiąc rozeznanie wśród rodziców czy bliskich znajomych. Z dzisiejszymi ofertami dostępnymi na rynku, mamy niesamowicie duży wybór sprzętu RTV czy artykułów gospodarstwa domowego. Nawet wśród polskich producentów możemy znaleźć tani i dobry telewizor 4K, energooszczędne pralki lub drobny sprzęt kuchenny.

Pakiet SPA

Kto nie lubi czasem się wyciszyć i poddać się zabiegom relaksującym? Chyba każdy! Bardzo dobrym pomysłem, jest wykupienie pakietu SPA nawet w miejscu pobliskim miejscu zamieszkania. Takie pakiety często są do wykorzystania przez rok, więc nie ma problemu co do terminu realizacji prezentu przez parę młodą. Jednak ważne jest, aby zwrócić uwagę co znajduje się w ofercie, jakie zabiegi są do zrealizowania.