Choć na sezon plażowy musimy jeszcze chwilę zaczekać to akcję ‘ujędrnianie ciała’ uważamy za rozpoczętą! Wiele z nas, jak co roku, postanowiło zadbać o ciało już teraz, aby wiosnę i lato przywitać zadbaną sylwetką i jędrną skórą. Niestety często luźna i wiotka skóra, która pojawia się w wyniku utraty wagi, przebytej ciąży czy po prostu wraz z wiekiem, jest oporna na diety, ćwiczenia, masaże, szczotkowania czy preparaty ujędrniające. Na szczęście pojawił się zabieg, który świetnie radzi sobie nawet w takich „beznadziejnych” przypadkach. Jak przywitać wiosnę jędrną skórą?

Problem wiotkiej skóry dotyka zarówno młodsze jak i dojrzałe osoby. Skóra wraz z upływem lat, w związku z coraz niższą ilością i produkcją kolagenu oraz elastyny, traci swoją sprężystość. To wtedy skóra ramion zaczyna obwisać tworząc tzw. „pelikany”, a ta nad kolanami staje się luźna i zmarszczona. Z nadmiarem skóry zlokalizowanej w okolicy brzucha borykamy się natomiast często po znacznych wahaniach wagi np. po intensywnym procesie odchudzania lub przebytej ciąży. Dodatkowo wraz z wiekiem nasza skóra zaczyna również cierpieć na niedobory kwasu hialuronowego, który wiąże wodę i odpowiada ze jej głębokie nawilżenie. Im jest go mniej, tym skóra staje się bardziej sucha i wiotka.

Działaj na źródło problemu

Kiedy skóry jest zbyt dużo, aby ‘domowymi’ sposobami przywrócić jej młodzieńczą sprężystość warto udać się do specjalisty – lekarza medycyny estetycznej i zapytać o Sunekos Body. Jest to zabieg przeznaczony dla osób, które borykają się z uporczywymi wiotkościami skóry, przynoszący pożądane efekty, nawet wtedy, kiedy wszystkie inne sposoby zawodzą. Sunekos Body doskonale radzi sobie z problemem, ponieważ działa na jego źródło – stymuluje fibroblasty w skórze.

Sekret działania

Preparat ten, podawany za pomocą iniekcji, zawiera niskiej gęstości kwas hialuronowy oraz opatentowaną sekwencję 6 aminokwasów odpowiednio dopasowanych do potrzeb skóry ciała: Glicynę, L-prolinę, L-lizynę, L-leucynę, L-alaninę i L-walinę, które pobudzają fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny, co wpływa na poprawę elastyczności, sprężystości i jędrności skóry oraz napięcie w najbardziej problematycznych obszarach ciała.

Stworzony do skóry ciała

Składniki Sunekos Body połączone są w idealnych proporcjach, dostosowanych do składu płynu śródmiąższowego (a dokładnie jego poziomu elektrolitów) obszaru skóry, na który przeznaczony jest zabieg. Skład płynu śródmiąższowego różni się od siebie w zależności od obszaru ciała, dlatego formuła Sunekos Body została opracowana tak, aby osiągnąć najlepsze możliwe rezultaty na konkretnych obszarach ciała: ramionach, udach i brzuchu.

Zdążysz przed wiosną

Wystarczy zaledwie od 30 do 60 minut w gabinecie, aby być o krok bliżej do swojej wymarzonej sylwetki. Jak wygląda sama procedura? Na samym początku w miejscu wykonywania zabiegu, skórę poddaje się znieczuleniu i oczyszczeniu. Następnie, po odpowiednim przygotowaniu preparatu, dokonuje się iniekcji. Dla uzyskania najlepszego efektu zaleca się wykonać serię 3-4 zabiegów w ciągu miesiąca (co ok. tydzień). W tym czasie aminokwasy mają szansę dotrzeć i stymulować odpowiednie komórki skóry, dochodzi do jej bioregeneracji. Skóra z czasem staje się wzmocniona, bardziej gęsta i elastyczna.