Planujesz ślub? Zastanawiasz się, gdzie warto w Krakowie zorganizować wyjątkowe dla Ciebie, bo Twoje wesele? Sprawdź przegląd sal weselnych w hotelu Witek. Nikogo nie dziwi fakt, że przyszli małżonkowie pragną, aby ich przyjęcie weselne było naprawdę niezapomnianym przeżyciem. Sukces w dużej mierze zależy od wyboru odpowiedniej sali weselnej oraz od zatrudnionej obsługi kateringowej naszej imprezy. Spośród licznych ofert sal weselnych w Krakowie wyróżnia się zarówno cenowo jak i jakościowo propozycja czterogwiazdkowego hotelu Witek. 

Oferta sal weselnych

Hotel Witek dysponuje kilkoma atrakcyjnymi salami weselnymi, każda z nich różni się wielkością oraz samym wystrojem. Jeśli potrzebujesz zorganizować spore wesele (ok. 200/300 gości) niewątpliwie spodoba Ci się tzw. Sala Bankietowa. Salę charakteryzuje bardzo wysoki standard wyposażenia oraz wykończenia wnętrza. Sporą przestrzeń dodatkowo optycznie powiększają duże lustra. Sala jest klimatyzowana, co ma oczywiście ogromny wpływ na komfort weselników w okresach letnich.

 A może szukasz miejsca na zorganizowanie wesela w okolicy Krakowa w plenerze? Zapewne zainteresuje Cię zbudowana z drewnianych bali Witkowa Chata. Folkowy styl sali, bardzo atrakcyjne położenie w otoczeni lasów, pól i stawu sprawią, że wesele wywoła niezatarte wrażenia. W Witkowej Chacie zorganizujesz wesele w plenerze na 120 osób.

Hotel oferuje liczne promocje na organizowane wesela w piątki oraz niedziele. Taniej można wynająć salę także w okresie zimowym, czyli miesiącach od listopada do końca marca. W ofercie liczne gratisy. Profesjonalna obsługa, atrakcyjne wnętrza oraz wykwintne dania sprawią, że z przyjemnością spędzisz czas w gronie rodziny i przyjaciół celebrując ten jakże ważny dla Ciebie dzień!

Nie tylko organizacja wesela

Wspomniane powyżej sale weselne oczywiście znakomicie trafią w potrzeby osób pragnących zorganizować także przyjęcie rodzinne, imprezę firmową lub bankiet. Hotel Witek to jeden z największych obiektów konferencyjnych w Małopolsce.