Ślub to najważniejsza uroczystość w życiu, a każda Młoda Para pragnie, aby była ona niezapomniana. Organizowanie wesela to nie lada wyzwanie – z pewnością najważniejszy jest wybór sali, na której goście przetańczą całą noc. Jest mnóstwo restauracji i miejsc, w których można zorganizować imprezę, ale żadne nie jest w stanie dorównać uroczystości ślubnej w Pałacu. Wesele w Pałacu jest magiczne – Panna Młoda jest jak księżniczka, a Pan Młody jest jak jej wymarzony książę. Goście mogą poczuć się wyjątkowo i przenieść w dawne czasy z dala od współczesnego zgiełku…

Pałac – magiczne miejsce do organizacji wesela

Kryształowe żyrandole, marmurowe posadzki, mnóstwo klimatycznej przestrzeni w odcieniach bieli oraz złota i jeszcze więcej luksusu… – opis niczym z bajki. Bogato zdobiona sala balowa w Pałacu to doskonałe miejsce do zorganizowania ślubnej uroczystości. Jeśli chcecie zachwycić gości i wspominać Ten Dzień przez długie lata, warto rozejrzeć się za elegancką salą w pałacowym wnętrzu. Jeśli dodatkowo dopasujecie swoje kreacje do pałacowego stylu, stworzycie magiczną atmosferę.

Malownicze otoczenie i intymność

Z reguły pałace usytuowane są w pięknej okolicy, z dala od gwaru miasta i często uczęszczanych dróg. Nie musicie obawiać się, że w okolicy sali, zaczną kręcić się wypici imprezowicze z klubów lub będą przejeżdżały ciężarkowe samochody, uniemożliwiając w ten sposób rozmowy gości na powietrzu. Pałace zazwyczaj otoczone są lasami lub pięknymi parkami, a możliwość wyjścia prosto do naturalnej scenerii jest bardzo kusząca. Jest to doskonała propozycja dla gości, którzy chcąc odpocząć chwilkę od tańców i hałasu oraz pragną przewietrzyć się na dworze, nierzadko ze swoją sympatią. Jest to zdecydowanie intymniejsze i bardziej komfortowe rozwiązanie, niż wychodzenie prosto na ulicę, gdzie panuje duży ruch i zgiełk.

Piękny wystrój i zabytkowy klimat

Pałace zawsze wiążą się z jakąś nietuzinkową historią, a wesele w klimatycznym miejscu, w którym gościli książęta i wielkie osobistości, dodatkowo dodaje smaczku takiej imprezie. Sale w pałacu są oryginalne i prezentują się okazale. Pałacowe sale to elegancja sama w sobie, a kunsztownie wykończony wystrój, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającej ciotki i wujka, którzy są perfekcjonistami.

Wygoda i komfort

Organizując wesele w Pałacu, nie musicie obawiać się, ż goście nie będą mieli, gdzie spać. Praktycznie w każdym Pałacu znajduje się mnóstwo pokojów, do których będą mogli skierować się goście po udanej uroczystości. Niestety, ale wiele miejskich restauracji nie oferuje noclegu po skończonej imprezie, a szukanie pokojów w okolicy lub skazywanie gości na podróżowanie samochodem, gdzie będą oni musieli odmówić sobie wypicia i uczczenia z Wami tego dnia… nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem.

Smaczne menu

Jeśli w Pałacach wszystko ma być dopięte na ostatni guzik, sala ma być przepiękna, otoczenie malownicze, a goście zadowoleni z zapewnionych noclegów, właściciele takich miejsc, nie mogą pozwolić sobie na gafę z jedzeniem. Zazwyczaj w Pałacach podawane jest pyszne jedzenie, tworzone przez najlepszych kucharzy z użyciem lokalnych produktów. Zresztą, Pałace są zazwyczaj otwarte również dla zwykłych klientów, więc możecie wcześniej przyjechać na niedzielny obiad, aby skosztować smaku serwowanych potraw.

Wesele w Pałacu jest wspaniałym pomysłem. Jeśli chcecie czuć się jak księżniczka i książę, a Wasze wesele ma być udane, obowiązkowo wybierzcie Pałac!