Wieczór kawalerski to ostatni moment na bezkarne szaleństwo, zanim pan młody stanie na ślubnym kobiercu ze swoją wybranką. Za jego zorganizowanie zazwyczaj odpowiada świadek lub najbliżsi przyjaciele mężczyzny. Aby impreza zapadła w pamięć na długo, warto zadbać o odpowiednie towarzystwo, wysokiej klasy lokal i dobry humor w czasie całej zabawy.

Wybierz odpowiednie miejsce na wieczór kawalerski

Miejsce na wieczór kawalerski warto dobrać do charakteru i upodobań zarówno pana młodego, jak i jego gości. Jeśli interesuje się on turystyką – można wybrać się pod namiot lub na wycieczkę na drugi koniec Polski. Gdy ulubionym zajęciem przyszłego małżonka jest sport – można zdecydować się na paintball lub gokarty. Miejscem, które z pewnością zostanie z entuzjazmem przyjęte przez całe grono towarzyskie, będzie klub ze striptizem. Bardzo ważny jest dobór odpowiedniego lokalu – najlepiej sprawdzi się wysokiej klasy Gentelmen’s Club ze striptizem New Orleans w Warszawie – neworleans.pl/tag/wieczor-kawalerski-warszawa. W takim klubie w centrum stolicy możemy liczyć na rozrywkę na najwyższym europejskim poziomie, towarzystwo przepięknych kobiet oraz nocną restaurację, która zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych gości.

Zaproś dobrze dobranych gości

Dobrze dobrana ekipa to jeden z najważniejszych elementów wieczoru kawalerskiego. Może to być zarówno dwóch, jak i dwudziestu przyjaciół – ważne, by były to osoby doskonale znające pana młodego, o zbliżonych zainteresowaniach i poczuciu humoru. Zgrane towarzystwo będzie się dobrze bawić niezależnie od okoliczności. Warto zaprosić ich odpowiednio wcześnie – tak, aby zdążyli zarezerwować sobie czas. Wskazane będzie niewtajemniczanie ich w plan imprezy – im mniej osób zna szczegóły, tym większa szansa na zrobienie niespodzianki panu młodemu.

Zadbaj o jedzenie i alkohol

Dobry posiłek jest podstawą udanego wieczoru kawalerskiego. Pozwala uzupełnić traconą energię, niezbędną do dobrej zabawy oraz jest niezwykle wskazany pomiędzy trunkami. Z tego powodu warto wybrać miejsce, w którym będziemy mogli zjeść coś na ciepło. Praktycznie żaden wieczór kawalerski nie obędzie się również bez alkoholu. Zazwyczaj będzie to wódka, whisky lub wysokiej klasy drinki, a dla osób preferujących lżejsze alkohole – zimne piwo. Warto trzymać się konsekwentnie jednego alkoholu – niemieszanie ich ze sobą pozwoli zapobiec nieprzyjemnym rewolucjom żołądkowym oraz w spokoju dotrwać do końca imprezy.

Wybierz tematyczną oprawę i prezent

Tematyczna oprawa wieczoru kawalerskiego jest doskonałym sposobem na podniesienie atrakcyjności całego przedsięwzięcia. Wybierając się do Gentelman’s Clubu można ubrać się w garnitury, które pozwolą poczuć się jak prawdziwy biznesmen. Warto wyposażyć się również w różne śmieszne gadżety – wesołe słomki, tematyczne odblaskowe kamizelki lub przypinki.

Niezbędnym elementem każdego wieczoru kawalerskiego jest także prezent dla pana młodego. Będzie on doskonałą pamiątką po imprezie, przypominając najlepsze chwile ostatniego wieczoru wolności. Można zdecydować się na spersonalizowaną koszulkę z wesołym napisem, pamiątkowy dyplom, kubek czy grawerowaną karafkę na alkohol.