Każda kobieta marzy o tym, żeby wyeksponować swoje oczy. Ten artykuł ma na celu pomóc wam wybrać najlepszy sposób na naturalne powiększenie swoich oczu za pomocą makijażu, bez konieczności przyklejania sztucznych rzęs. Czy zwykła zalotka i eyeliner w pisaku wystarczą?

5 sposobów na większe oko:

1. Czarna kreska

Na tym etapie wiele z was zacznie się zastanawiać, jak czarna kreska może powiększyć oko? Jest na to bardzo prosty sposób! Zamiast malować całą powiekę na czarno, możecie zrobić „kocie oko” zwykłym eyelinerem w pisaku.

2. Podkręcone rzęsy

Dodadzą one seksapilu, zmysłowości, a zarazem niewinności. Jeżeli chcecie podkręcić rzęsy, weźcie zalotkę, chwyćcie nią rzęsy, a następnie pomalujcie je mascarą, aby dodać im zmysłowej czerni.

3. Rozświetlone policzki

Zawsze możemy dodatkowo rozświetlić naszą twarz za pomocą rozświetlacza użytego na szczytach kości policzkowych, co sprawi, że nawet ciemniejszy, mocniejszy makijaż, który optycznie może nam pomniejszyć oczy, będzie wyglądał na delikatniejszy.

4. Jasny cień do powiek

Jest to jeden ze starszych trików wizażystów. Wystarczy, że w kąciku oka oraz na górnej powiece nałożycie trochę jasnego lub białego cienia do powiek, a oko będzie wyglądało na większe i bardziej wypoczęte.

5. Makijaż brwi

Wiele z kobiet, które zaczynają swoją przygodę z makijażem często nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważny w całym make upie jest makijaż brwi. Otóż jest to jeden z ważniejszych etapów codziennego makijażu każdej z nas. Prawidłowo i estetycznie podkreślone brwi dodają kobiecości, wyrazu twarzy, a przede wszystkim pomagają podkreślić nasze oko. Więc jeżeli zależy wam na pokazaniu oka, to pamiętajcie o brwiach.

Jak optycznie powiększyć oko?

W tym artykule przedstawiamy kilka możliwości optycznego powiększenia oka, które pozyskaliśmy od wizażystów marki Golden Rose. Wybraliśmy pięć najczęściej stosowanych. Po zapoznaniu się z artykułem, możecie zastosować wybrane z w wyżej wymienionych trików i zobaczyć jak to się u was sprawdza. Eksperymentujcie!