Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Właśnie dlatego tak ważnym aspektem jest odpowiednie przygotowanie sali weselnej, tak aby każdy etap imprezy był dopięty na ostatni guzik. Istnieje wiele sposobów na przyozdobienie sali weselnej, podobnie szeroki jest wybór gadżetów stworzonych w tym celu.

W natłoku dodatków, które osobno mogą się podobać, razem dają bardzo słaby i mało klarowny wynik. Jeżeli nie czujesz się na siłach by samemu przyozdobić salę możesz zlecić to zadanie profesjonalnej firmie. Jednak nie jest to konieczne a generuje dodatkowe koszty.

Dekoracja sali weselnej – kilka uwag!

– niezwykle istotną kwestią jest zadbanie by każdy (dosłownie każdy) element wystroju współgrał z sobą,

– jeżeli to tylko możliwe korzystajcie z sezonowych kwiatów i roślin (da to naturalny i świeży efekt),

– nie przesadzajcie z ilością dekoracji (nie zawsze więcej = lepiej),

– czasem warto postawić na dekoracje tematyczne, co dla osób z poczuciem humoru i pasją będzie idealnym pomysłem,

– zadbajcie o odpowiednie oświetlenie sali (naprawdę ma olbrzymi wpływ na nastrój),

– jeżeli chcecie ozdoby w jednym kolorze, dobrze by było poszerzyć paletę o kilka odcieni danego koloru (da to znacznie lepszy efekt).

ELEGANCKI I MINIMALISTYCZNY WYSTRÓJ

Bardzo łatwo przesadzić z ilością dodatków, jednak jeżeli zachowacie umiar i rozsądek podczas przyozdabiania sali weselnej uzyskacie niesamowity efekt. Rynek pełen jest gadżetów, które bardziej lub mniej są w stanie nadać danemu pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. Podstawą będzie dekoracja stołów przy pomocy bukietów (najlepiej z żywych kwiatów) w podobnym stylu jak bukiet panny młodej, do tego pasujące do całości winietki (wskazujące miejsca poszczególnym gościom), serwetki, świece nadający wyjątkowego klimatu oraz naklejki na alkohol (o ile zdecydujecie się na zakrapianą imprezę). Ciekawymi dodatkami są spersonalizowane baloniki, na których może znaleźć się dowolna grafika, bądź zdanie bliskie sercu parze młodej. Oryginalnym dodatkiem i niejako dopełnieniem imprezy mogą być bańki mydlane pochodzące z miniaturowych urządzeń, specjalnie przystosowane do ich „produkcji”. Jeżeli konwencja imprezy na to pozwoli można pomyśleć o butli z helem, którego wdychanie z pewnością doprowadzi do wybuchu śmiechu wielu gości weselnych.

BAWCIE SIĘ DOBRZE !!!!!!

Źródło:

https://slubnaplaneta.pl